27 inci minuman skrin sentuh Mesin layan diri Kopi dan Teh Segera dan Susu dan Coklat Panas-JL500-IN7C-P
Mesin Vendor Profesional dengan Kopi Segera dan Teh dan Susu dan Chocolate Hot JL500-IN7C-P Mesin penjual kaki berdiri ini mempunyai 7 kastam serbuk instan, dan 5 mixer, 1 air break, 1 air buangan bin, 1 boiler.It memberikan anda lebih banyak pilihan untuk bahan-bahan segera.Ia mudah dan cepat untuk pelanggan ...
Jika anda berminat dengan Mesin Penjual Minuman 27 inci Touch Screen Kopi Instan dan Teh dan Susu dan Hot Chocolate-JL500-IN7C-P, selamat datang untuk membeli mesin berkualiti dengan pengeluar profesional kami di China. Perkhidmatan borong dan perkhidmatan tersuai juga disediakan.
27 inci minuman skrin sentuh Mesin layan diri Kopi dan Teh Segera dan Susu dan Coklat Panas - JL500-IN7C-P
Mesin penjual kaki kaki ini mempunyai 7 kastam serbuk instan, dan 5 mixer, 1 air break, 1 air buangan sisa, 1 boiler.It memberikan anda lebih banyak pilihan untuk bahan-bahan segera.Ini mudah dan cepat untuk pelanggan membeli kopi segera, teh, susu, coklat panas dari mesin ini. Di hadapan mesin, ia mempunyai panel sentuhan mesra pengguna.
Mesin ini adalah yang paling popular untuk tempat seperti sekolah, klinik, hospital, perpustakaan, bar, stesen kereta api, dan lain-lain.
Ciri-ciri Utama JL500-IN7C-P:
7 bekas segera;
5 Pengadun Kelajuan Tinggi;
27 "paparan skrin sentuh (sangat memudahkan untuk beroperasi);
30 jenis minuman adalah pilihan terbaik;
Perisian pengoperasian (dibangunkan oleh Jetinno);
Sistem Modul JL500-IN7C-P Pilihan:
Bekas gandum di pintu;
Sistem pam air;
Sistem modul 4G;
Sistem Pembayaran (dihasilkan mengikut sistem mata wang negara yang berbeza);
Sistem penyejukan;
JL500-IN7C-P Maklumat biasa
| Kuasa utama | AC230v / 50HZ |
| Kuasa maksimum | 2700W |
| Fius | 15A (England: 13A) |
| Saiz | 1830mm * 664mm * 700mm |
| Pakej | 2030mm * 864mm * 900mm |
| Berat kasar | Max 150kg |
| Tekanan masuk air | 0.5 - 7 BAR |
| Kelembapan | 10% -90% |
| Kelajuan produk segera | 20s (120ml) Kopi espresso kelajuan, 40s (30ml) |
| Jaminan | Setahun |
| Jangka hayat reka bentuk | 125000 bulatan |
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Mesin Layan Diri Kopi Terbaik dengan Dwi Perisa Espr...
-

Mesin Layan Kopi Teh Espresso Automatik Sepenuhnya -...
-

Mesin Layan Kopi Cawan Kacang --JL500-2*BTCFB8C
-

Mesin Espresso Automatik Pembuat Cappuccino -- JLTT-...
-

Pembuat Mesin Kopi Segera Komersial Sepenuhnya Autom...
-

Pembuat Kopi Mesin Kopi Segera Automatik - JLTT-IN5C





