Mesin Membuat Espresso Cappuccino--JL500-2*ES7C-P
JL500-2*ES7C-P ialah mesin layan diri berdiri kaki dengan skrin sentuh. Ia menghasilkan lebih daripada 20 jenis minuman, seperti kopi espreso, minuman panas dan minuman segera lain. Ia menghasilkan espreso berperingkat teratas.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal mesin pembuat espresso cappuccino yang paling profesional--jl500-2*es7c-p di China. Jika anda berminat dengan mesin pembuat espresso cappuccino kami--jl500-2*es7c-p, dialu-alukan untuk membeli mesin berkualiti dari kilang kami. Perkhidmatan borong dan perkhidmatan tersuai juga disediakan.
Mesin Membuat Espresso Cappuccino--JL500-2*ES7C-P
JL500-2*ES7C-P ialah mesin layan diri berdiri kaki dengan skrin sentuh. Ia menghasilkan lebih daripada 20 jenis minuman, seperti kopi espreso, minuman panas dan minuman segera lain. Ia menghasilkan espreso berperingkat teratas.
Ia menarik untuk pelanggan kerana ia mempunyai dua jenis menu kopi, lebih banyak pilihan dalam menu dan skrin-panel sentuh yang besar, yang lebih menarik-dan bermaklumat.
JL500-2*ES7C-P Ciri Utama:
Butang skrin sentuh
Mudah dikendalikan dan dibersihkan
Menyokong pelbagai bahasa
Prestasi yang boleh dipercayai.
Butiran produk:
| Sesalur Kuasa | AC230v/50HZ |
| Kuasa maksimum | 2700W |
| Fius | 15A (England: 13A) |
| Saiz | 1830mm *664mm * 700mm |
| Pakej | 2030mm*864mm*900mm |
| Tekanan salur masuk air | 0.5 – 7 BAR |
| Berat Kasar | 150kg maks |
| Kelembapan | 10%-90% |
| Jangka hayat reka bentuk | 125000 bulatan |
| Kelajuan produk segera | 25s (120ml) Kelajuan kopi espresso, 45s (30ml) |
| Jaminan | satu tahun |
Modul pilihan:
modul 4G
Sistem air sejuk
roda kaki

Mengapa memilih Jetinno JL500-2*ES7C-P?
JL500-2*ES7C-P adalah dengan dua pengisar kopi, dua perisa kopi espreso berbeza tersedia, ia adalah teknologi canggih Jetinno. Juga mesin kami akan menyediakan pelbagai jenis minuman mengikut permintaan pelanggan.
Sijil

Pameran:

Kelebihan Kami:
Penghantaran cepat
Perkhidmatan selepas-jualan yang baik
Perkhidmatan OEM & ODM
Bertahun pengalaman mesin kopi
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat








