Mesin Layan Diri Syiling/Kad Kredit dengan Espresso/Teh Segar/Minuman Segera -- JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C ialah Mesin Layan Diri Kaki, yang boleh menjual espresso, teh segar dan minuman segera dll.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal mesin jual syiling/kad kredit yang paling profesional dengan espresso/teh segar/minuman segera -- jl500-esfb8c di China. Jika anda berminat dengan mesin jual syiling/kad kredit kami dengan espresso/teh segar/minuman segera -- jl500-esfb8c, dialu-alukan untuk membeli mesin berkualiti dari kilang kami. Perkhidmatan borong dan perkhidmatan tersuai juga disediakan.
Mesin Layan Diri Syiling/Kad Kredit dengan Espresso/Teh Segar/Minuman Segera --JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C ialah mesin kopi berdiri kaki, yang merupakan-barangan termaju dalam pasaran layan diri, merevolusikan tradisional dan inovasi hybird. Ia pantas dalam pembuatan-minuman, pembersihan automatik-yang cekap tanpa pencemaran, sistem jual automatik dalam pasaran yang hebat, semua atribut ini mempunyai reputasi yang baik.
Ciri-ciri Utama:
Mudah dikendalikan dengan butang skrin sentuh
Menyokong Skrin 1080p dan Main Video 1080p
Sokong WIFI dan Dongle 4G untuk Komunikasi Perkhidmatan Belakang.
Butiran produk:
| Sesalur Kuasa | AC230v/50HZ |
| Kuasa maksimum | 2700W |
| Fius | 15A (England: 13A) |
| Saiz | 1830mm *664mm * 700mm |
| Pakej | 2030mm*864mm*900mm |
| Tekanan salur masuk air | 0.5 – 7 BAR |
| Kelembapan | 10%-90% |
| Jangka hayat reka bentuk | 125000 bulatan |
| Kelajuan produk segera | 25s (120ml) Kelajuan kopi espreso, 45s (30ml) |
| Jaminan | satu tahun |
| Sijil | Sijil keselamatan CE & makanan |
Sistem Modul JL500-ESFB8C Pilihan:
Sistem pam air;
Sistem Modul 4G;
Sistem penyejukan.
Menu Minuman JL500-ESFB8C:
Americano; Kopi segera; Cappucino segera; susu panas; Coklat panas;Susu coklat;Latte;Kakao;Kopi panjang;
Kopi dua kali ganda; teh segera; Teh susu; Espresso dll.
Senario Aplikasi:
Pusat kecergasan, gimnasium, pusat membeli-belah, tempat-tempat indah, sekolah, lapangan terbang, stesen kereta api dll.


Perkhidmatan Selepas{0}}Jualan Kami
Kami mempunyai lebih daripada 60 pekerja dalam-pasukan perkhidmatan selepas jualan kami dan-perkhidmatan selepas jualan yang baik boleh disediakan. Jetinno memberikan jaminan satu tahun untuk keseluruhan mesin. Apatah lagi, latihan mengenai produk dan penyelenggaraan akan disediakan jika diperlukan.
Mengapa Memilih Kami?
Kualiti yang baik dan harga yang kompetitif.
Perkhidmatan selepas-jualan yang baik.
MOQ yang fleksibel.
Dengan pengalaman mesin layan diri kopi selama bertahun-tahun.

Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Mesin Goncang Susu dan Protein Segera JL25-IN5C-I
-

Mesin Layan Diri Kopi Komersial JL500-ESFB7C-P
-

Mesin Layan Minuman Kopi Teh Mudah--JL500-ESFB8C-P
-

Mesin Layan Diri Kopi Espresso Cappuccino -- JL500-E...
-

Mesin Kopi Espresso Automatik Sepenuhnya Profesional...
-

Bean Cup Fresh Coffee Fresh Tea Tea Machine --JLTT-2...





