Mesin Layan Teh Pembancuhan Segar Meja -- JLTT-FB4C-P
Mesin Layan Layan Teh Pembancuhan Segar Meja -- JLTT-FB4C-P,terdiri daripada 4 bekas segera,1 pembancuh teh,1 pembancuh berkelajuan tinggi,dsb.ia akan memberikan 8 jenis rasa yang enak.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal yang paling profesional bagi mesin penjual teh membancuh segar meja -- jltt-fb4c-p di China. Jika anda berminat dengan mesin penjual teh segar meja kami -- jltt-fb4c-p, dialu-alukan untuk membeli mesin berkualiti dari kilang kami. Perkhidmatan borong dan perkhidmatan tersuai juga disediakan.
Mesin Layan Teh Pembancuhan Segar Meja -- JLTT-FB4C-P
Mesin Layan Layan Teh Pembancuhan Segar Meja -- JLTT-FB4C-P,terdiri daripada 4 bekas segera,1 pembancuh teh,1 pembancuh berkelajuan tinggi,dsb.ia akan memberikan 8 jenis rasa yang enak.
Ciri-ciri Utama:
4 bekas segera;
1 pembancuh teh;
1 Pembancuh Berkelajuan Tinggi (dibuat di switzerland);
14" paparan skrin sentuh (sangat memudahkan untuk beroperasi);
8 jenis minuman adalah pilihan terbaik;
Perisian operasi (dibangunkan oleh Jetinno);
Pilihan:
Bekas gula di pintu;
Sistem pam air;
Sistem Modul 4G;
Sistem penyejukan;
Spesifikasi:
| Sesalur Kuasa | AC230v/50HZ |
| Kuasa maksimum | 2700W |
| Fius | 15A (England: 13A) |
| Saiz | 700mm *420mm * 450mm |
| Pakej | 890mm*670mm*670mm |
| Tekanan salur masuk air | 0.5 – 7 BAR |
| Berat Kasar | 70kg maks |
| Jangka hayat reka bentuk | 125000 bulatan |
| 125000 bulatan | 20s (120ml) Kelajuan kopi espresso, 40s (30ml) |
| Jaminan | satu tahun |
| Kelembapan | 10%-90% |
lokasi:
Mesin kopi atas meja ini biasa digunakan di tempat-tempat seperti, kedai, kafe, bilik VIP, pejabat, hotel dll.
Kelebihan Kami
Kualiti yang baik dan harga yang kompetitif
Perkhidmatan OEM, ODM
Pasukan R&D yang kuat
Perkhidmatan selepas-jualan yang baik
Latihan produk dan penyelenggaraan
Respon cepat.
Perkhidmatan Selepas{0}}Jualan Kami
Kami menyediakan waranti satu tahun dari tarikh pelanggan menerima mesin. Terdapat lebih daripada 60 pekerja di Jetinno-pasukan perkhidmatan selepas jualan dan respons pantas serta perkhidmatan yang baik boleh diberikan. Kami juga boleh menyediakan latihan mengenai produk dan penyelenggaraan dengan pelanggan kami.
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Mesin Layan Diri Kaki JL500-IN7C dengan Minuman Pana...
-

Pembuat Kopi Pejabat Espresso Boleh Aturcara -- Jeti...
-

Automatik Double Grinder Espresso Coffee Machine - J...
-

Bean Cup Fresh Coffee Fresh Tea Tea Machine --JLTT-2...
-

Mesin Layan Diri Kopi Segera Dispenser Minuman Pelba...
-

Mesin Kopi Teh Segar Mesin Layan Diri Komersial -- J...




