Mesin Layan Diri Kaki JL500-IN7C dengan Minuman Panas dan Sejuk
Jetinno JL500-in7C ialah mesin Layan Diri Kaki Berdiri, yang menghasilkan dan menjual minuman panas dan minuman sejuk apabila menambah sistem air sejuk.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal yang paling profesional bagi mesin layan diri berdiri kaki jl500-in7c dengan minuman panas dan sejuk di China. Jika anda berminat dengan mesin layan diri kaki berdiri jl500-in7c kami dengan minuman panas dan sejuk, dialu-alukan untuk membeli mesin berkualiti dari kilang kami. Perkhidmatan borong dan perkhidmatan tersuai juga disediakan.
Mesin Layan Diri Kaki dengan Minuman Panas dan Minuman Sejuk -- JL500-IN7C
Jetinno JL500-in7C ialah mesin Layan Diri Kaki Berdiri, yang menghasilkan dan menjual minuman panas dan minuman sejuk apabila menambah sistem air sejuk.
Pengadun berkelajuan tinggi Jetinno akan membawa buih susu yang sempurna untuk cappuccino. Kelajuan pengadun boleh laras untuk bahan yang berbeza.
Ciri-ciri Utama JL500-IN7C:
Pengadun Berkelajuan Tinggi dan kelajuan boleh laras
10.1" paparan skrin sentuh (sangat memudahkan untuk beroperasi);
22" pemain video
Butiran Produk
| Sesalur kuasa | AC230v/50HZ |
| Kuasa maksimum | 2700W |
| Fius | 15A (England: 13A) |
| Saiz | 1830mm *664mm * 700mm |
| Pakej | 2030mm*864mm*900mm |
| Tekanan salur masuk air | 0.5 – 7 BAR |
| Kelembapan | 10%-90% |
| Jangka hayat reka bentuk | 125000 bulatan |
| Kelajuan produk segera | 25s (120ml) Kelajuan kopi espreso, 45s (30ml) |
| Jaminan | satu tahun |
| Berat Kasar | 150kg maks |

Canister
Dibuat di Itali
FDA, Berperakuan NSF.
Mengapa memilih mesin layan diri kopi Jetinno?
1) Produk berkualiti. Pasukan jurutera teras kami bekerja untuk syarikat terkenal Jerman selama 7 tahun, alat ganti utama kami sama ada diimport dari switzerland atau dengan paten Jetinno kami sendiri. Kedua-dua perisian dan perkakasan kami adalah canggih.
2) Perkhidmatan selepas-menjual. Kami terus mencari pengedar eksklusif di seluruh dunia untuk menyediakan perkhidmatan selepas-jualan yang lebih baik.
Sijil:

Perkhidmatan Kami
Kami mempunyai lebih daripada 60 pekerja dalam-pasukan perkhidmatan selepas jualan kami dan-perkhidmatan selepas jualan yang baik boleh disediakan. Jetinno memberikan jaminan satu tahun untuk keseluruhan mesin. Apatah lagi, latihan mengenai produk dan penyelenggaraan akan disediakan jika diperlukan.
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Mesin Goncang Susu dan Protein Segera JL25-IN5C-I
-

Mesin Membuat Espresso Cappuccino--JL500-2*ES7C-P
-

Mesin Layan Kopi Automatik Sepenuhnya Pintar -- JL50...
-

Pembuat Mesin Espresso Cappuccino Automatik Sepenuhn...
-

Bean Cup Fresh Coffee Fresh Tea Tea Machine --JLTT-2...
-

Teh Daun Brew Segar Mesin Automatik Sepenuhnya -- JL...




