Mesin Layan Kopi Automatik Sepenuhnya Pintar -- JL500-2*BTCFB7C
JL500-2*BTCFB7C ialah mesin penjual kopi automatik sepenuhnya pintar. Ia popular di pasaran layan diri bebas. Pelbagai minuman boleh dibuat olehnya, seperti kopi segar, teh segar dan jenis minuman lain.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal yang paling profesional bagi mesin penjual kopi automatik sepenuhnya pintar -- jl500-2*btcfb7c di China. Jika anda berminat dengan mesin penjual kopi automatik sepenuhnya pintar kami -- jl500-2*btcfb7c, dialu-alukan untuk membeli mesin berkualiti dari kilang kami. Perkhidmatan borong dan perkhidmatan tersuai juga disediakan.
Mesin Layan Kopi Automatik Sepenuhnya Pintar --JL500-2*BTCFB7C
JL500-2*BTCFB7C ialah mesin penjual kopi automatik sepenuhnya pintar. Ia popular di pasaran layan diri bebas. Pelbagai minuman boleh dibuat olehnya, seperti kopi segar, teh segar dan jenis minuman lain.
Antara Muka Pengguna:
Paparan LCD Skrin Sentuh 27"
Sistem Operasi Dwi: Linux / Android
Menyokong Skrin 1080p dan Main Video 1080p
Sokong WIFI dan Dongle 4G untuk Komunikasi Perkhidmatan Belakang.
Butiran produk:
| Sesalur Kuasa | AC230v/50HZ |
| Kuasa maksimum | 2700W |
| Fius | 15A (England: 13A) |
| Saiz | 1830mm *664mm * 700mm |
| Pakej | 2030mm*864mm*900mm |
| Tekanan salur masuk air | 0.5 – 7 BAR |
| Berat Kasar | 150kg maks |
| Kelembapan | 10%-90% |
| Jangka hayat reka bentuk | 125000 bulatan |
| Kelajuan produk segera | 20s (120ml) Kelajuan kopi espresso, 40s (30ml) |
| Jaminan | satu tahun |
Ia boleh membuat banyak minuman untuk memenuhi keperluan yang berbeza, seperti:
Espresso, Americano, Capuccino, Latte, Mocha, Macciato, Kopi Segera
Koko Susu, Kokao
Susu Panas, Teh Susu, Air Panas
Jus Oren, Jus Epal et.
Sistem Modul Pilihan:
Sistem pam air;
Sistem Modul 4G;
Sistem penyejukan.
Lokasi Permohonan:
Mesin penjual kopi berdiri bebas ini digunakan secara meluas di pusat membeli-belah, gimnasium, sekolah, stesen kereta api, lapangan terbang, tempat-tempat indah dan lain-lain.


Kelebihan Kami:
Kualiti baik yang stabil dengan harga yang kompetitif
MOQ yang fleksibel
Perkhidmatan OEM dan ODM
Respon cepat
Perkhidmatan selepas-jualan yang baik.

Soalan Lazim:
1. Adakah anda akan memberikan jaminan?
Ya, kami menyediakan jaminan satu tahun selepas pelanggan menerima mesin.
2. Berapa jenis minuman yang boleh dibuat?
Ia boleh membuat lebih daripada 20 jenis minuman.
3. Di mana kilang anda?
Kilang kami berada di Guangzhou, Guangdong, China.
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Mesin Goncang Susu dan Protein Segera JL25-IN5C-I
-

Mesin Layan Diri Syiling/Kad Kredit dengan Espresso/...
-

Mesin Layan Minuman Kopi Teh Mudah--JL500-ESFB8C-P
-

Pembuat Kopi Pejabat Espresso Boleh Aturcara -- Jeti...
-

Espresso Fresh Coffee Tea Mesin Layan Diri Automatik...
-

Atas meja Mesin Kopi Automatik Terbaik -- JLTT-ESBTC...





