Protein Shake Powder Energy Drink Blending Machine Vending - JL500-IN8C-PI
Protein Shake Powder Energy Drink Blending Machine Vending for Gym JL500-IN8C-PI Mesin Penjual Kaki Tetap Kaki ini biasa dilihat di Gim, kerana ia boleh membuat pelbagai minuman segera segar, seperti susu, minuman tenaga, jus dan minuman tenaga segera lain tanpa pengawet.
Sekiranya anda berminat dengan Mesin Penjual Botol Protein Shake Powder - JL500-IN8C-PI, selamat datang membeli mesin berkualiti dengan pengeluar profesional kami di China. Perkhidmatan borong dan perkhidmatan tersuai juga disediakan.
Protein Shake Powder Energy Drink Blending Machine Vending - JL500-IN8C-PI
JL500-IN8C-P Mesin Standing Kaki Tetap Kaki adalah biasa untuk dilihat di Gim, ia boleh membuat pelbagai minuman segera segar, seperti susu, minuman tenaga, jus dan minuman tenaga segera lain tanpa pengawet, Yang sesuai dengan kehidupan yang sihat yang dianjurkan oleh gimnasium.
Ciri-ciri Utama JL500-IN8C-PI:
8 bekas segera;
5 Pengadun Kelajuan Tinggi (dibuat di switzerland);
27 "paparan skrin sentuh (sangat memudahkan untuk beroperasi);
30 jenis minuman adalah pilihan terbaik;
Perisian pengoperasian (dibangunkan oleh Jetinno);
Sistem Modul JL500-IN8C-PI Pilihan:
Bekas gandum di pintu;
Sistem pam air;
Sistem modul 4G;
Sistem Pembayaran (dihasilkan mengikut sistem mata wang negara yang berbeza);
Sistem penyejukan;
Senarai Produk JL500-IN8C-PI
Kopi segera;
Cappuccino segera;
Susu panas;
Coklat panas;
Susu coklat;
Latte;
Kakao;
Kopi panjang;
Kopi panjang berganda;
Teh segera;
Teh susu;
Sup segera;
....
Gula di pintu adalah pilihan
| Kuasa utama | AC230v / 50HZ |
| Kuasa maksimum | 2700W |
| Fius | 15A (England: 13A) |
| Saiz | 1830mm * 664mm * 700mm |
| Pakej | 2030mm * 864mm * 900mm |
| Tekanan masuk air | 0.5 - 7 BAR |
| Berat kasar | Max 150kg |
| Kelembapan | 10% -90% |
| Jangka hayat reka bentuk | 125000 bulatan |
| Kelajuan produk segera | 20s (120ml) Kopi espresso kelajuan, 40s (30ml) |
| Jaminan | setahun |
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Mesin Layan Diri Kopi Terbaik dengan Dwi Perisa Espr...
-

Mesin Layan Kopi Teh Espresso Automatik Sepenuhnya -...
-

Mesin Layan Diri Minuman Kopi Teh Mudah--JL500-ESFB8C-P
-

Mesin Layan Kopi Automatik Sepenuhnya Pintar -- JL50...
-

Kopi Espresso Kopi Segar Kopi Segar Automatik - JLTT...
-

Multi Fungsi Dispenser Minuman Mesin Penjual Kopi Se...




