Mesin Teh Brew Segar Kopi Espresso Automatik -- JLTT-ESFBT4C
JLTT-ESFBT4C popular dengan kopi espreso biji ke cawan dan teh bru segar, mesin berbilang-fungsi. Ia mempunyai lebih daripada 10 pilihan untuk minuman kopi yang berbeza dan minuman teh segar yang berbeza, termasuk dua kanister segera untuk topping dan koko.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal yang paling profesional bagi mesin teh brew segar kopi espreso automatik -- jltt-esfbt4c di China. Jika anda berminat dengan mesin teh brew segar kopi espresso automatik kami -- jltt-esfbt4c, dialu-alukan untuk membeli mesin berkualiti dari kilang kami. Perkhidmatan borong dan perkhidmatan tersuai juga disediakan.
Mesin Teh Brew Segar Kopi Espresso Automatik -- JLTT-ESFBT4C
Jetinno JLTT-ESFBT4C popular dengan kopi espreso kacang hingga cawan dan teh bancuhan segar, mesin berbilang-fungsi. Ia mempunyai lebih daripada 10 pilihan untuk minuman kopi yang berbeza dan minuman teh segar yang berbeza.
ciri-ciri:
Lebih daripada 10 jenis minuman
Perisian operasi (dibangunkan oleh Jetinno)
Antara muka Mesra Pengguna
Butang skrin sentuh
Operasi Mudah
Butiran produk:
| Sesalur Kuasa | AC230v / 50HZ |
| Kuasa maksimum | 2700W |
| Fius | 15A (England: 13A) |
| Saiz | 700mm *420mm * 450mm |
| Pakej | 890mm*670mm*670mm |
| Tekanan salur masuk air | 0.5 – 7 BAR |
| Berat Kasar | 50kg maks |
| Jangka hayat reka bentuk | 125000 bulatan |
| Kelajuan produk segera | 25s (120ml) Kelajuan kopi espreso, 45s (30ml) |
| Jaminan | satu tahun |
| Kelembapan | 10%-90% |
Pengisar
Dibuat di Switzerland
EMH64 Versi Profesional
Cakera Keluli Rata (Diameter 64mm)
Kacang Kosong Boleh Dikesan.
Pembuat Espresso
Jetinno International Dipatenkan
Dos: 0~14 gram Kopi Kisar
Sifar Pencemaran, Tidak Perlu Dibawa Keluar untuk Pembersihan Biasa
Brewer Boleh Ditanggalkan untuk De-skala atau Pembersihan Dalam
Tiada Penderia dan Tiada Suis, sama sekali Tiada Kerosakan.
Pembancuh Teh Segar
Dibuat di Switzerland
Sesuai untuk Teh Daun Segar

Kelebihan Kami:
Dengan pengalaman industri mesin kopi selama bertahun-tahun
Foucs pada R&D
Lebih daripada 60 pekerja selepas-jualan
Perkhidmatan penyesuaian.


Sijil:
Mesin penjual kopi kami mempunyai sijil CE, CQC, CB, ROHS dll.

Pameran:
Jetinno kami mengambil bahagian dalam banyak pameran dari dalam dan luar negara.

Soalan Lazim:
1.Berapa jenis minuman yang boleh dibuat?
Ia boleh membuat lebih daripada 10 jenis minuman.
2.Apakah kapasiti kanister segera?
Kapasiti kanister segera standard ialah 2L.
3. Bolehkah membuat mesin dengan warna lain?
Warna standard kami adalah hitam dan kami juga boleh menyesuaikan warna lain mengikut permintaan pelanggan.
4.Berapa ramai pekerja tiga dalam syarikat anda.
Kami mempunyai hampir 300 pekerja di syarikat kami.
5. Apakah suhu operasi?
Suhu operasi ialah 5ºC hingga 50ºC.
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat









